דירות יוקרה בישראל ועל קו החוף

מדי שנה מתווספות דירות יוקרה לשוק הנדל"ן והמתבקש בישראל, ויש מי שרואים בכך השקעת נדל"ן משתלמת, שהרי בניית פרוייקטים נדלנ"ים בקו החוף של ישראל יילכו ויצטמצמו מפאת השטח הטבעי והמוגבל, מה שישפיע באופן משמעותי ומתמיד בעליית מחירי דירות היוקרה הקיימות.

 

ישראלים רבים כולל משפחות צעירות, אוכלסייה מבוגרת המעוניינת בעלייה ברמת איכות חיים גבוהה, ואף מספר לא מבוטל של מתעניינים וקונים מחו"ל, מדי שנה משקיעים את הונם ברכישת דירת יוקרה בישראל, בעיקר בבנייני יוקרה, בתים ווילות על קו החוף הישראלי.

לעיתים התחושה היא שכל בניין חדש שנבנה לפחות בהתחלה יעניק תחושה חדשה, יוקרתית ומרעננת, אך דירות יוקרה בישראל מתאפיינות בפרמטרים ספציפיים למדי ויצטרכו לענות בקפדנות על רוב הדרישות המבוקשות ע"י המשקיעים והרוכשים.

 

מעוניינים לרכוש דירת יוקרה? שימו דגש על כל הפרטים הכי חשובים

מכירת דירות יוקרה מתבצעת ע"י סוכני נדל"ן מקצועיים מהשורה הראשונה, סוכנים שמכירים את השטח וידעו ללקט את מיטב הדירות והסגנונות עבור רוכשים ומשקיעים שיש ביכולתם להשקיע את הונם בדירות ובבתי יוקרה.

לרוב רוכשים ומשקיעים אלו יהיו בררנים באופן מתבקש והגיוני למדי כאשר הם הולכים להשקיע סכומים כה גדולים, מתוך כך פרוייקטים נדלנ"ים שמשקיעים את מיטב שיווקם כבנייני יוקרה בעלי דירות יוקרתיות יידעו כי עליהם לספק שירות מלא בעל כל הקריטריונים המתבקשים.

 

על מה אנחנו מדברים?

קודם כל, מיקום אטרקטיבי, דירות יוקרה יוצעו באיזורים המבוקשים ביותר והנגישים ביותר, עם אופי סביבתי שליו אך גם כזה שקרוב למקומות אטרקטיבים.

לאחר מכן תתבקש תשומת לב לאופי הבנייה והמבנה- בנייני יוקרה מתהדרים בבנייה חכמה, מתוחכמת, חזקה ועמידה, בייחוד כשמדובר בבנייה על קו החוף. על הבנייה להיות מתקדמת ובנוייה היטב להתמודדות עם נזקים טבעיים כמו לחות, קורוזיה בשל המלחים באויר, חלודה ועוד.

מעבר לאופי הבנייה בניין יוקרתי חייב להיות בעל שטחים ציבוריים ושירותים נלווים לבניין כמו חנייה פרטית, בריכה ומכון כושר, אולי אפילו ספא, שומר בכניסה לבניין ועוד.

בנוסף לכל אלו, יהיה דגש רב על עיצוב הפנים והאופי האדריכלי המושקע בתכנון ועיצוב הדירות. זה הוא פרמטר רלונטי ועיקרי במיוחד, וזאת בשל העובדה שפנטאהאוזים רבים, דירות גן, דירות קומתיים ואף וילות יכולים להימכר תחת הכותרת "דירת יוקרה" או "בית יוקרה", אף על פי שמלבד שלד ומבנה שרק מצלצל יקר, ללא עיצוב פנים ראוי, חדשני ויצירתי כל עניין היוקרתיות לא מ"מ קיים.

 

נכון, ישראלים רבים מעדיפים לרכוש ולהשקיע בנדל"ן הישראלי, אך יש מי שמעריך השכרת דירות, בייחוד כשמדובר בדירות יוקרה להשכרה

החלום לרכוש דירה או להשקיע בנדל"ן הוא חלום ישראלי ידוע ומבוקש, ואילו יש מי שיכול או מעוניין רק לשכור.

לאלו מכם בעלי המשכורות הנאות והמאפשרות, אוכלסייה צעירה או מבוגרת שמעוניינת בעלייה ברמת איכות החיים, אומנם שוק דירות יוקרה להשכרה מצומצם יותר לעומת דירות יוקרה למכירה, אך הוא בהחלט אפשרי.

לשם כך יהיה כדאי להצטייד בסוכן נדל"ן שמכיר את הפרוייקטים הנדלנ"ים הכי טובים וחדשים, ובנוסף סוכן הנדל"ן שידע להציע גם דירות שעברו תהליך שימור מבנים,

שיפוץ כולל ועיצוב אדריכלי מחודש ועדכני, כך שגם דירות אלו נהנות מהטייטל המבוקש והנוצץ "דירות יוקרה".

 

המקומות האטרקטיבים ביותר בארץ לגור ביוקרתיות

הרבה פעמים מגורים בדירת יוקרה מפליגים היישר אל פנטזיית המרפסת הגדולה מול היום, ובכן, זה די נכון, רוב הפרוייקטים הנדלנ"ים בישראל נמצאים על קו החוף, ובעיקר תמצאו מכירת דירות יוקרה בתל אביב, באיזור שכונת הצפון הישן והחדש, בקו החוף הרצליה והשרון, נתניה ועוד.

אך יש גם בניינים ומבנים רבים ברחבי העיר שמספקים גם מגורי יוקרה ואף ייתכן במחירים נמוכים מדירות יוקרה על הים, אומנם לא נמוכים בהרבה, כי בכל זאת מדובר בערי חוף ובדירות יוקרה, אבל אנחנו מניחים זאת בפניכם, לאלו מכם שמעוניינים להרחיב את פנטזיית המרפסת על הים למרפסת מול רחובות יפייפים, שוקקי חיים במקומות אטרקטיבים ומושכים במיוחד.

 

אז כמה מילים רגע על נדל"ן, כן?

ישראל היא מדינה קטנה, קטנה ויוקרתית, קטנה ומושכת, הנדל"ן בה הוא אטרקטיבי במיוחד והופך להיות אפיק השקעה מועדף על ישראלים רבים,

נדל"ן נחשב לאפיק ההשקעה מוביל ביותר בארץ ובעולם, ונמדד כהשקעה בטוחה ואפקטיבית, כך שאם אתם מעוניינים ברכישת דירה יוקרה פי כמה וכמה, ותרצו להשקיע השקעה בטוחה ודירה נעימה לגור בה, לנפוש בה, לשכור או להשכיר, בחרו סוכן נדל"ן מקצועי ואמין שילווה אתכם לאורך כל הדרך.

 

 

 

 

 

 

 

 

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

סיבוכי כף רגל סוכרתית: קריאה לפעולה

פוסט בלוג זה נועד להדגיש את הדאגה הגוברת של סיבוכי כף רגל סוכרתית, אשר אם לא בודקים אותם, עלולים להוביל לתוצאות חמורות כמו זיהום, כיבים